Jak si vychutnat dokonalý sex

Milujte se ve vhodnou dobu – milovat se večer a v noci je obvyklá hloupost, co provází většinu partnerských vztahů. Milujte se naopak ráno, mezi osmou a desátou hodinou, tehdy jsou nejvyšší hladiny sexuálních hormonů v krvi, a tehdy vám to půjde nejlépe. Budete ze sexu mít lepší požitek.

dívka v posteli

Svíčky a jasmín – jasmínová vůně dokáže zázraky, jasmín v aroma lampě dokáže povzbudit touhu po sexu a zklidnit psychiku, což podpoří větší soustředění na samotný výkon v posteli.

Mytí bez mýdla – požádejte partnerku, aby se tentokrát umývala pouze bez mýdla, je totiž známo, že zvláště muži velmi citlivě reagují na přirozenou tělesnou vůni pokožky i vagíny. Jestliže jim partnerka voní i v podpaží a na chodidlech, znamená to, že je mimo jiné i vhodným genetickým „objektem“ pro plození zdravých dětí. Vůně ženského potu je pro muže velkým sexuálním stimulem a mužům obvykle naopak vadí nepřirozené parfémy.

milování v posteli

Zkuste to tentokrát bez masa, cukrovinek a alkoholu – lidé si budou přirozeně vonět, jestliže odstraníte ze stravy co nejvíce kyselinotvorných a toxických potravin. Patří tam bílý cukr, bílá mouka, veškerý alkohol a maso. Nahraďte je oříšky, ovocem, zeleninou, zdravými rostlinnými oleji, luštěninami a celozrnnými obilovinami a uvidíte, že tím zlepšíte i kvalitu sexu. Budete si navzájem i více vonět, protože váš pot nebude obsahovat toxiny, kterých se tělo při konzumaci nezdravých jídel zbavuje.

Stres – ten je zabijákem sexu a zdravého životního stylu obecně. Jednak vám srazí hladinu testosteronu, a pak vaše erekce nebude stát za nic. Neuspokojíte pak možná ani partnerku přirozeným způsobem a může to vést i k rozchodu. Odstraňujte postupně stres z vašeho života a pomáhejte si bylinkami, jako je Ženšen, Kotvičník zemní či Maca peruánská. Nebude vás pak vůbec zajímat nějaká Viagra bez receptu Erectmax.cz a její generika.