Vytvořte na zahradě barevnou oslavu


Když se lidé sejdou na podnikovém večírku, bývá to alespoň zpočátku velká nuda. Většinou to probíhá tak, že muži přichází v saku a s kravatou, ženy v kostýmu či v letní sváteční garderobě, a zadíváte-li se na seskupení takových třiceti, čtyřiceti pozvaných hostů u jednoho stolu, bude vám to tu připadat spíše šedé, než barevné. Málokdo se oblékne jako Daniel Nekonečný, aby tu rozproudil energii a dodal lidem kuráž.

balonky na oslavě

Lidé se dnes bojí barev, alespoň nám to tak může připadat, když se zahledíte do městských ulic, kde se dokonce tu a tam mihne dětský černý kočárek. Nezdá se vám to už trochu moc? Vždyť děti barvy vyhledávají a milují a pokládat miminko do takového vozidla, to je jako když jej ukládáte do rakve. Uvědomujete si, že černá sama o sobě ani není barvou? Není součástí barevného spektra bílého světla, které rozkládá transparentní hranol, slunce nevyzařuje žádnou „černou“ a denní světlo nemá s černou také nic společného. Černá je jen absorbent, pohlcovač barev a také pohlcovač energie, proto se také lidé cítí v černé tak, jako by jim byla z aury energie odsávána, což se ve skutečnosti také odehrává.

svatební oslava

Nechcete to změnit? Pokud ano, uspořádejte častěji vhodnou oslavu a vtiskněte ji barevný ráz. Využijte párty stan pronájem, nejlépe v bílé barvě, rozložte stan na trávník, vyzdobte jej barevnými balónky, dopřejte lidem pohled na modrý ubrus s červenými talíři, ke stolu přisuňte zelené plastové židle a servírujte duhový dort. A až budete na oslavu zvát vaše hosty, připomeňte jim, aby se oblékli do barevného oblečení, a pokud máte k dispozici bazén, aby si přinesli i barevné plavky a nechali doma ty ponuré škaredé modely oděvů i bot. Třeba je tím inspirujete, aby si svůj šatník pozměnili a vyházeli z něj to, co jim jednak nesluší, a pak zbytečně krade energii a přispívá k tvorbě stresu a depresí.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.