Voopoo Drag X Pod Kit – pro začátečníky i pokročilé


Výběr elektronické cigarety je samozřejmě velmi důležitý. Pokud si vyberete špatnou elektronickou cigaretu, není dobré. Jednak jste do toho investovali peníze, a nemusí to být zrovna malá částka, a pokud třeba s vapingem teprve začínáte, a vyberete si špatnou elektronickou cigaretu, může vám to vapování znechutit natolik, že se vrátíte k normálním cigaretám, pokud se snažíte přestat kouřit.

Jak tedy vybírat? Nejprve si musíte ujasnit, co od své cigarety očekáváte. Jestli spíše jednoduchost, nebo rozšířené možnosti nastavení, jaké podání chuti, jakou cenovou hladinu a také, jestli chcete spíše zařízení na vapování MTL nebo DL.

vapování

Pokud jste se rozhodli pro zařízení na DL, představíme vám velmi šikovný pod, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jedná se o Voopoo Drag X Pod Kit. Tento pod je vlastně vylepšenou verzí původního Voopoo Drag S. Je určen pro DL, ale dá se využít i na MTL, pokud vám nevadí vzdušnější potah. Luxusní vzhled cigarety s pozinkovaným povrchem je k dostání hned v několika barevných provedení, jako je černá, červená, modrá nebo stříbrná.

Novinkou je, že elektronickou cigaretu nemusíte dobíjet pouze přes USB kabel. Na spodní části se nachází kryt, pod který jde vložit baterie. Výhodou je, že ji nemusíte měnit, jakmile se vám dobije. Ani dobíjení USB kabelem nechybí, takže si baterii v pohodě dobijete i přes kabel.

vapování

Ty, kteří neradi doplňují každou chvilku liquid, určitě potěší cartridge, která má objem 4,5 ml. Vleze se vám tedy do ní více než jednou tolik liquidu, jako to bývá při běžných cartridgích. Na zařízení se také nachází tlačítko pro regulaci výkonu. Výkon si můžete nastavit v rozmezí 5–80 W. Jde tedy o pokročilejší zařízení, které potěší i ty, kteří nechtějí již jednoduché pody bez možnosti jakéhokoliv nastavení výkonu, nebo čehokoliv jiného.