Google Search Console posílá e-maily o hlášení výkonu

Google právě nyní posílá některým ověřeným Google Search COnsole vlastníkům webů měsíční hlášení, které ukazuje, jak dobře si jejich webové stránky vedou v Google Vyhledávání. E-mailové hlášení, které se nyní rozesílá, píše: „Vaše červencové hlášení o výkonu na Google Vyhledávání.“
 
Co je to za hlášení.
 
Toto hlášení ukazuje měsíční shrnutí dat z vašich hlášení na Google Search COnsole. Data z vašich hlášení o výkonu zahrnují počty kliknutí, dojmy, průměrné hodnocení, top-výkonný obsah i jeho stránky, top země, mobilní vs. počítačový výkon a daleko více.
Proč se o to zajímáme.
 
Tohle pomůže v ujištění těm, kteří dostávají tyto měsíční e-mailová hlášení a výkon SEO a jejich webové stránky (hlavně, co se týče hodnocení) je jejich primárním zájmem. Může to vést k daleko více firmám, které budou žádat o SEO agentury, protože vaši klienti budou dostávat tyto e-maily a budou si říkat, jak daná čísla mohou vlastně zlepšit. Také to může vést k tomu, že se vaši klienti budou ptát na daleko více otázek ohledně jejich SEO výkonu. Zatímco většina lidí, která čte tyto články, pravděpodobně kontroluje jejich Google Search COnsole hlášení denně nebo týdně, vaši klienti takové rituály mít nemusí. Takže buďte na pozoru před klientskou zpětnou vazbou, kterou můžete, ale také nemusíte, uvítat.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.